Поліція затримала браконьєра підозрюванього у вбивстві жінки – ПОПІЛЬНЯ СЬОГОДНІ

Поліція затримала браконьєра підозрюванього у вбивстві жінки

Про розкриття резонансного злочину у Радомишльському районі на брифінгу 11 вересня повідомив журналістам начальник ГУ Нацполіції області В’ячеслав Печененко. Нині встановлено, що фатальний постріл убік подружжя, яке знаходилось уночі на картопляному полі, здійснив 29-річний киянин, прийнявши людей за дичину.

Повідомляє сайт РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт RADOMYSHL.INFO.

Поліція затримала браконьєра, якого підозрюють у вбивстві жительки Житомирської області на полі з картоплею.

«Чоловік з жінкою крали картоплю у полі, почули, що рухається автомобіль, і залягли у картопляному полі. Єдиний свідок – це чоловік вбитої жінки, сказав, що коли почув постріл, люди з автомобіля підбігли до них, сказали “Це люди”! і почали втікати. З цього ми зробили один з основних висновків, що це було зроблено браконьєрами. Робота оперативних працівників була зроблена дуже велика, тому що, крім того, що це був легковий автомобіль, більше не було ніяких зачепок. За камерами відеоспостереження була вирахувана марка автомобіля, ми почали моніторити весь рух машин з цього району вбік Києва і у зворотному напрямку. Ми вирахували подібну машину і почали перевіряти власників машини в Київській та Житомирській області, потім порівнювали з тим, щоб цей власник мав зареєстровану зброю, і крок за кроком ми дійшли до самого винуватця цієї події», – розповів Вячеслав Печененко.

Також він зазначив, що затриманий – це 29-річний киянин, який стріляв з мисливського карабіну, що належить його товаришу, який тієї ночі теж був на місці події.

«Свідки – безпосередні учасники цієї події, і сам винуватець дали покази, з ними зроблено відтворення подій, що підтверджує, що вбивство було вчинене з необережності шляхом полювання на тварин. Вночі кияни їздили територією області, за допомогою тепловізора шукали дичину і побачили в полі фігури, схожі на тварин. Фатальний постріл єдиний був зроблений, і куля вцілила в голову жінці, яка на місці події померла», – пояснив Вячеслав Печененко.

Спершу справу кварліфікували за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, втім після з’ясування обставин перекваліфікували на вбивство з необережності.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*