Поліцейські викрили підпільні ігрові заклади – ПОПІЛЬНЯ СЬОГОДНІ

Поліцейські викрили підпільні ігрові заклади

Слідчі Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно із співробітниками прокуратури Волинської області, Служби безпеки України та Управління захисту економіки у Волинській області на вулиці Грушевського в місті Луцьк виявили й припинили діяльність двох гральних закладів. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Заклади незаконного грального бізнесу діяли в нежитлових приміщеннях будинків на вулиці Грушевського в обласному центрі.

Під час проведення санкціонованих обшуків у закладах, правоохоронці вилучили гроші, бухгалтерські записи та обладнання, які свідчать про надання відвідувачам закладів доступу для участі в азартних іграх.

У рамках кримінального провадження розпочатого за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального Кодексу України було проведено санкціоновані обшуки в обох виявлених закладах грального бізнесу. Під час слідчих дій вилучено платіжний термінал самообслуговування, 25 системних комп’ютерних блоків, монітори, відео реєстратори, роутери, мобільні телефони, чекові апарати, бухгалтерські записи та понад 30 тис. грн..

Всю вилучену техніку направили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення комп’ютерно-технічної експертизи. Правоохоронці встановлюють осіб, котрі можуть бути причетні до вчинення вказаного правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Відповідно до ч.1 статті 203-2 Кримінального кодексу України зайняття гральним бізнесом карається штрафом від 170 тис. грн. до 680 тис. грн. із конфіскацією грального обладнання.

Сектор комунікації ГУНП

У Волинській області

Leave a comment

Your email address will not be published.


*