Часник провокує кровотечу – ПОПІЛЬНЯ СЬОГОДНІ

Часник провокує кровотечу

Часник з давніх часів відомий своїми корисними властивостями і цілющими якостями. Він зміцнює імунну систему. Що міститься в ньому білок стимулює вироблення антитіл, які забезпечують надійний захист від згубного впливу навколишнього середовища.

Аліцин, що міститься в ньому, блокує вироблення особливих ферментів, які сприяють поширенню вірусу в організмі. Правда, за своєю ефективністю часник дещо поступається ліків-антибіотиків, зате не викликає звикання бактерій і дисбактеріозу.

Часник сприяє зниженню «поганого» холестерину в крові на 10%. Ця особливість овоча також пояснюється присутністю в ньому аллицина.

Характерний різкий запах часнику викликаний саме цим з’єднанням. Аліцин утворюється при чищенні часнику, тому фахівці радять вживати свіжий часник, а не в складі страв, пише ubr.ua.

Лабораторні дослідження дозволили зробити висновок, що екстракт часнику допомагає запобігти утворенню згустків крові. Тим самим знижується ризик виникнення тромбів в судинах і запобігає розвитку серцево-судинних захворювань.

Також завдяки алліцин регулярне вживання часнику здатне запобігти утворенню ракових пухлин шкіри і зменшити розмір вже існуючих злоякісних утворень.

Однак при всьому при цьому у часнику є і недоліки. Вживання цього овоча в поєднанні з деякими медикаментами може спровокувати кровотечу. Перш за все, це стосується препаратів для лікування діабету, ВІЛ-інфекції, раку і гіпертонії.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*